Верифицированный профиль
1
Год опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
42
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1788
Последний визит на сайт
2 дня назад
Привіт! Я рієлтор, який допомагає людям знаходити саме «те» житло
Мій принцип простий: мінімум стресу, максимум результату

Продажа коммерческой недвижимости (14)

  • Метраж
    60 000 $
    1 961 $/м²

    Соборная ул., 2-К/16

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Молодость
    многофункциональное помещение
    31 м²
    2023 год постройки
    1 мес. назад
    Комерція двох фасадна ЖК Молодість 30.6 кВ метрів Світло 7.5 кВ (можна ще докупити)
    Риелтор
  • Метраж
    1 200 000 $
    800 $/м²

    Садовая ул., 94

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1500 м²
    1 мес. назад
    Продаж чи оренда Будівля Open - Space 1500 м2, просторе, світле. Має 2 поверхи по 750 м кожний та підвал (який не враховано в площу). 1й поверх висота стелі - 3 м. 2й поверх висота стелі - 4.5 м. Комунікації заведені: вода центральна, каналізація центральна, електрика 50 кВт. Також є рампа для грузових авто. Вхід в підвал з середини приміщення, є можливість углубити, висота стелі - 1.8 м Земельна ділянка 8.5 соток. Ціна продажу 800$ \ м2 Тов, балансова вартість +- 5 млн Підійде під : Логістика Бізне центр Торговий центр Офісний центр Школа 1-й поверх 750 м2 х 400 грн. = 300 000 грн. 2-й поверх 750 м2 х 350 грн. = 262 500 грн. Оренда всього приміщення = 562 000 грн. Фасад і вікна р...
    Риелтор
  • Метраж
    22 000 $
    1 048 $/м²

    Соборная ул., (Будинок 16)

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Молодость
    многофункциональное помещение
    21 м²
    2023 год постройки
    1 мес. назад
    Без ремонту. Є світло, вода, каналізація Будинок 16, відкритий прохід на алею. Висота стелі 3м. Площа 21 м2
    Риелтор
  • Метраж
    53 500 $
    991 $/м²

    Выговского ул. (Суворова), 1-Т

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Суворов
    многофункциональное помещение
    54 м²
    2013 год постройки
    1 мес. назад
    У продажу — новий офіс-студія в Ірпені, вул. Виговського (“Суворова”) Сучасний, світлий простір площею 54 м², створений із любов’ю до деталей. В оздобленні використано італійську венеціанську штукатурку, кварцовий камінь і мозаїку. Приміщення обладнане системою безпеки, посиленою електропроводкою, електрообігрівом і яскравим наповнюючим освітленням. Усе продумано до дрібниць: кухня з побутовою технікою, посудомийна машина, кондиціонер, телевізор, душова кабіна, гаряча вода. Є вся необхідна посуд, зокрема вишукана баварська кераміка. На вікнах — німецькі ролети, а декоративний екстер’єр оформлено зеленими насадженнями: можевельники та в’юнкий декоративний виноград надають фасаду живого шарм...
    Риелтор
  • Метраж
    89 900 $
    1 798 $/м²

    Университетская ул., 29а

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Клубный дом Range
    многофункциональное помещение
    50 м²
    2021 год постройки
    1 мес. назад
    Продаж Ірпінь Комерційне приміщення або можна використовувати як квартиру (житловий фонд) ЖК Рендж Поверх 4/4 Площа 50м2 + тераса 22м2 3 окремі кімнати, (можна перепланувати в 2к чи 1к) облаштована кухня та санвузол. Опалення індивідуальне газове. Тарифи житлові! Оформлення 2% Є орендарі сплачують 25к!
    Риелтор
  • Метраж
    132 000 $
    1 100 $/м²

    Центральная ул. (Чапаева), 65

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    120 м²
    1 мес. назад
    Ірпінь Вул. Центральна Доступно тільки до продажу два приміщення Другий поверх без ремонту 120м2, 1100дол/м2 Третій поверх з ремонтам 70,5м2, 1100дол/м2
    Риелтор
  • Метраж
    30 000 $
    375 $/м²

    Университетская ул., 3

    БЕЗ КОМИССИИ
    торговое помещение
    80 м²
    1 мес. назад
    Продаж діючого бізнесу в орендованому комерційному приміщенні - суші, піца(Bianchi) ЖК Центральний - 2 Вул. Університетська Площа 80м.2 1/16 поверх Прохідне місце ,вхід зі сторони парку. Продаж з обладнанням та меблями, генератор.
    Риелтор
  • Метраж
    540 000 $
    1 688 $/м²

    Василия Стуса ул., 35-А

    многофункциональное помещение
    320 м²
    2022 год постройки
    1 мес. назад
    Продам офіс загальною площею 320м2. Просторий, світлий, нереально панорамний офіс для вашого бізнесу. Працювати в таких стінах і з таким виглядом з вікон - одне суцільне задоволення. В приміщенні багато природного світла, неймовірна панорама на місто. Площа дозволяє розділяти зонально кімнати чи залишити відкритий простір. Будівля бізнес-центру знаходяться в густо заселеному районі міста Києва. Має зручну транспортну розвʼязку. Найближче метро Академмістечко, Житомирська, Святошин. В бізнес - центрі працює карткова система, встановлені сучасні ліфти з відеоспостереження, є охорона, консьєрж, зони відпочинку. Ідеально підійде під втілення ваших планів та задумів: спортивна зала,...
    Риелтор
  • Метраж
    27 000 $
    900 $/м²

    Охотничья ул., 24

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Авиатор
    многофункциональное помещение
    30 м²
    1 мес. назад
    Продаж комерційного приміщень приміщення Перший поверх Площа 30м2 Окремий вхід. Штукатурка, стяжка, 10 кВт світла
    Риелтор
  • Метраж
    38 000 $
    884 $/м²

    Охотничья ул., 24

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Авиатор
    многофункциональное помещение
    43 м²
    1 мес. назад
    Продаж комерційного приміщень приміщення Перший поверх Площа 43м2 Окремий вхід. Штукатурка, стяжка, 10 кВт світла
    Риелтор
  • Метраж
    200 000 $
    446 $/м²

    Киевская ул., 73

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    448 м²
    1 мес. назад
    Ірпінь ЖК Престиж Приміщення 410 м2, знаходиться в цоколі. Зроблена стяжка підлоги і штукатурка стін. Комунікації заведені: світло, вода, каналізація центральні. Приміщення вільного призначення.
    Риелтор
  • Метраж
    130 000 $
    1 300 $/м²

    Кірічека ул., 5

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Ирпень парк
    многофункциональное помещение
    100 м²
    1 мес. назад
    Продам. З ОРЕНДАРЯМИ. Комерційне Приміщення. Ірпінь, вул. Кірічіка. Площа 100 м2. Якісний ремонт. Фасадне, бокове, перший поверх. Є два входи з різних сторін.
    Риелтор
  • Метраж
    65 000 $
    790 $/м²

    поповича, 8а/1

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    82 м²
    1 мес. назад
    Ірпінь -Романівка До вашої уваги пропонується нежитлове приміщення з новим якісним ремонтом. Підійде під любий вид діяльності. Площа приміщення 82 м2, розташоване на 3-му поверсі. Вікна виходять на фасадну проїзну дорогу. Двір з місцями для паркування. Вдалий об'єкт для інвестування в новому швидкорозвиваючому районі міста Ірпінь. Чекає саме на Вас!
    Риелтор
  • Метраж
    100 000 $
    1 250 $/м²

    Українська ул., 48

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    80 м²
    1 мес. назад
    Центр Ірпеня. Продаж діючого салону краси Gallery of beauty в центральній частині міста, вул. Українська, біля парку Незнайка. Площа 80 м2. Розташований на першому поверсі, має окремий вишуканий вхід. В салоні є хол, рецепція, зала для перукарів, 2 кабінети майстрів манікюру, косметологічний кабінет, санвузол. Окремо приміщення де розміщено пральну машину. Салон має 12 років плідної роботи. Має свої сторінки в Instagram та Facebook.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.